O nás

Určite vás zaujíma, ako sa dostala rastlinka s takým exotickým názvom sem k nám na Slovensko. Je za tým príbeh jednej mladej ženy a jej liečenia a regenerácie po vážnejšej chorobe. Ako nežiadúci účinok niektorých liečebných terapií  bohužiaľ u nej utrpeli funkcie vaječníkov a nastala síce našťastie dočasná, ale zároveň aj predčasná a veľmi prudká menopauza a s ňou prudké návaly, nejasná myseľ, kolísajúce nálady a k tomu ešte vädnúca pleť a padajúce vlasy - proste všetky tie nepríjemné príznaky spojené s prechodom, ktoré by za normálnych okolností prišli podstatne neskôr.

Verná svojmu celoživotnému naladeniu na čo najprírodnejšie formy uzdravovania sa,  nesúhlasila s nasadením hormonálnej liečby. Rozhodla sa nájsť alternatívu v ríši liečivých bylín a tak sa začal dôkladný výskum možností, ktoré príroda ponúka. Klasické európske bylinky ako ďatelina, kotvičník či alchemilka však v jej prípade veľmi nepomáhali.  No osud to tak chcel, že čoskoro odcestovala s rodinou do Thajska – všetci sa potrebovali zregenerovať po náročnom období. No tu boli návaly kvôli teplu naozaj neznesiteľné. Dala sa teda do skúmania miestnej tradičnej prírodnej medicíny – veď krajiny východu sú známe svojim liečivým umením. A onedlho už v obchodíku s korením, bylinkami a rôznymi prírodnými preparátmi držala v ruke prípravok s názvom Pueraria mirifica - herb of eternal female youth. (Ženská bylina večnej mladosti). Poradila jej ho usmiata Thajka a tvárila sa trochu záhadne a zároveň sprisahanecky, aj keď bola trochu prekvapená, že niečo také hľadá taká mladá žena s babätkom na rukách.

Keď neskôr aj na internete čítala o účinkoch Puerarie mirifici, bola nadšená. Bylina vraj vďaka vysokému obsahu fytoestrogénov účinne a rýchlo zmierňuje príznaky menopauzy a nielen to.

A skutočne, do týždňa od kúpy kapsuliek naplnených práškom z koreňa puerarie bolo po probléme. Nielenže postupne  zmizli nepríjemné návaly, ale aj pleť sa stávala opäť pevnou, čistou a šťavnatou. V prsiach po pár dňoch bolo cítiť mierny tlak, niečo podobné ako ženy zažívajú pred menštruáciou.  A zrazu sa jej aj  podprsenka zdala primalá.  Prsia sa mierne zväčšili a spevneli.  Nemohla povedať, že by ju aj toto nepotešilo. Keďže nebola v tomto smere extrémne obdarená, takýto bonus bol viac ako vítaný.

Veľmi rýchlo  sa ustálila aj psychika, zlepšila pamäť, začali vyrastať nové malé vlásočky. Táto bylinka jej doslova zachránila  mladosť. A keďže sama pracovala  a dodnes pracuje so ženami  v oblasti zdravia ich pleti,  odvtedy im často Puerariu mirificu odporúča pri prejavoch predčasného stárnutia, pri príznakoch nízkej hladiny ženských hormónov a pri nástupe perimenopauzy a menopauzy na zmiernenie príznakov.

Spočiatku objednávala kapsulky s koreňom Puerarie mirifici z Thajska od  svojej overenej obľúbenej značky a spoľahlivého thajského bylinkára, ale časom bol dopyt stále väčší a to si vyžadovalo posunúť sa ďalej.  Teraz po rokoch a mnohých príbehoch jej klientiek plných úľavy teda vznikla jej vlastná značka výživového doplnku Pueraria mirifica s tým istým kvalitným produktom, ale v štýlovom obale a so slovenskými informáciami a všetkými potrebnými testami a certifikátmi.

Pueraria mirifica je  poklad na ktorý nedá dopustiť. Je to tá najsilnejšia a najúčinnejšia prírodná pomoc v menopauze . Pueraria je však naozaj mocná a potentná a preto si pred objednaním určite preštudujte aj tieto články: Ako ju užívať, Čo by ste mali vedieť predtým, než si objednáte PMPM a jej účinky.